Marie-Stella-Maris Gift Set Courage des Bois
Onze giftset is gevuld met een hand- en lichaamszeep (300 ml) en een hand en bodylotion (300 ml). Ideaal voor in de badkamer of als fijne eye-catcher voor in de keuken. De hand- en lichaamszeep reinigt mild en houdt de huid gehydrateerd. De bodylotion is rijk aan natuurlijke etherische oliën om de huid zacht en soepel te houden, tevens een delicate vochtinbrenger voor de handen.
No.14 Courage des Bois is een warme en sensuele geur met geurtonen van sandelhout, saffraan en oudh.
Top: Bergmot
Heart: Roosaspecten, geranium, saffraan, patchoeli
Base: Leer, oudh, boomhars, amber, mos, tonkaboon, muskus, sandelhout, ceder
Gebruik van deze gift set
Hand & Body Wash No.14 Courage des Bois: Pomp een kleine hoeveelheid in je handpalm of op een spons, masseer in je huid en spoel goed af.
Hand & Bodylotion No.14 Courage des Bois: Pomp een gewenste hoeveelheid in je handpalm en masseer in de gereinigde huid. Volledig laten intrekken.